Miesiąc: Kwiecień 2018

Sportowe osiagnięcia naszych uczniów

W dniu wczorajszym odbył się apel, na którym Pani Dyrektor Edyta Mierzwńska podziękowała uczniom za wspaniałe osiągnięcia w dziedzinie sportu, a mianowicie:
– mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Wioletta Nalepka III B, Katarzyna Szewczyk III B, Wiktoria Stec III B, Wiktoria Pers III B,  Julia Kuska III B, Joanna Jajeśnica III B, Karolina Osuch III B, Aneta Kolarz II B, Izabel Osyszko II B, Wiktoria Barnaś II B, Aleksandra Reczek II B, Klaudia Gnutek II B, Karolina Stańdo II B i Wiktoria Sacha II B).
– wicemistrzostwo powiatu w koszykówce chłopców (Mateusz Poradowski III B, Kamil Francuz III B, Bartłomiej Biłos III B, Mariusz Holik III B, Mateusz Grzyb III B, Adrian Janas I B, Kacper Żurawski II A, Kacper Sądel II B, Gabriel Rajca II B i Michał Mikler II B).
– wicemistrzostwo powiatu w koszykówce dziewcząt (Kornelia Czaja II A, Dominika Dziadoń II B, Klaudia Gnutek II B, Dorota Świercz I B, Natalia Kuras II B, Karolina Stańdo II B, Klaudia Dziedzic III A, Klaudia Gajda III A, Gabriela Piekarz III A, Izabela Osyszko II B i Aneta Kolarz II B)
– wicemistrzostwo powiatu w siatkówce dziewcząt (Wiktoria Pers III B, Izabela Osyszko II B, Wioletta Nalepka III B, Wiktoria Sacha II B, Aneta Kolarz II B, Klaudia Gnutek II B, Joanna Jajeśnica III B, Katarzyna Szewczyk III B, Karolina Stańdo II B, Aleksandra Mardosz III B, Wiktoria Stec III B, Julia Kuska III B)
– wicemistrzostwo powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt (Karolina Stańdo II B, Aneta Kolarz II B, Izabela Osyszko II B, Natalia Kowalska III B, Karolina Błaszczyk III B, Joanna Jajeśnica III B, Karolina Osuch III B, Klaudia Gnutek II B, Karolina Górecka III B, Wioletta Nalepka III B, Katarzyna Szewczyk III B i Kornelia Czaja II A)
– III miejsce w mistrzostwach powiatu w siatkówce chłopców (Mirosław Tabor III B, Konrad Biernat III B, Kamil Francuz III B, Mateusz Poradowski III B, Marcin Palej III B,  Krzysztof Satoła III B, Kacper Żurawski II A, Michał Mikler II B, Adrian Janas I B, Jakub Smoleń I B i Kacper Sądel II B)
a także klubowym mistrzom Polski w futsalu  (Konrad Biernat, Dominik Juszczak, Mirosław Tabor, Jakub Smoleń i Jakub Machaj) oraz naszym koszykarkom grającym w MOSiR Bochnia (Dominika Dziadoń i Dorota Świercz), które wywalczyły awans do półfinałów mistrzostw Polski i repreztantce klubu Ikar Niepołomice (Kornelia Czaja).
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Link do zdjęć

Piłkarki nożne wicemistrzyniami powiatu

W piątek 6 kwietnia 2018 r., na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, rozgrywane w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.

Nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce.

Wyniki turnieju:

II LO – I LO                    2:0

II LO – Zs Nr 1               5:1

II LO – ZS Łapanów       0:1

II LO – ZS Nr 3               0:0

Kolejność końcowa:

I miejsce        Zs Łapanów

II miejsce       II LO Bochnia

III miejsce      I LO Bochnia

IV miejsce     ZS Nr 3 Bochnia

V miejsce ZS Nr 1 Bochnia

Dziewczęta rozegrały bardzo dobry turniej. „Szkoda meczu z Zs Łapanów przegranego 1:0, bo zagraliśmy bardzo dobrze , mieliśmy sytuacje bramkowe, których nie udało się zamienić na bramki” – wyjaśnia opiekun grupy. Trzeba jednak docenić przeciwnika. W Łapanowie grały aktualnie trenujące i grające w lidze piłkarki z Sobolowa.

Skład naszych dziewcząt: Karolina Błaszczyk, Kornelia Czaja, Klaudia Gnutek, Karolina Górecka, Joanna Jajeśnica, Aneta Kolarz, Natalia Kowalska, Wioletta Nalepka, Karolina Osuch, Izabela Osyszko, Karolina Stańdo i Katarzyna Szewczyk.

Opiekun: Witold Jodłowski

Link do zdjęć