Kilka ważnych faktów o nas

0

Nauczyciele

0

Uczniowie

0

Kierunki

Aktualności

dsc_0685
W II LO z ortografią za pan brat
W zeszłym roku naszym dwóm uczennicom udało się dojść do etapu wojewódzkiego, który odbył się w Krakowie. Muszę zaznaczyć, że rok temu dyktando obejmowało trzy etapy: szkolny, rejonowy(Tarnów) i wojewódzki.IV edycja Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego w roku szkolnym 2016/2017 miała nieco inną formułę tj. obowiązywał tylko etap szkolny i po weryfikacji specjalnej komisji konkursu – wojewódzki. […]
Czytaj więcej
dsc_0483
I miejsce i wyróżnienie dla naszych uczennic
16 listopada 2016 roku w Zespole Szkół nr 3 w Bochni odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego „This is Great Britain – 10 top tourist attractions”.W rywalizacji wzięli udział uczniowie bocheńskich szkół. Nasze liceum reprezentowały uczennice klas pierwszych: Julia Pabijan i Alicja Kaczor. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test z wiedzy o kulturze, geografii i historii Zjednoczonego […]
Czytaj więcej
dsc_0981
SPOTKANIE Z DZIENNIKARZEM
20 października, w czwartek o godzinie 8.50, do naszej szkoły w ramach lekcji przedmiotowej z edukacji medialnej przybył Pan Paweł Michalczyk. Na co dzień Pan Paweł jest dziennikarzem portalu www.mojabochnia.pl oraz reporterem RDN Małopolska. Na początku spotkania nasz gość się przedstawił, a później opowiedział nam krótko na czym polega redagowanie informacji lokalnych z powiatu bocheńskiego, […]
Czytaj więcej