Sukcesy biegowe uczniów II LO w Krynicy

8 września 2017 r. w ramach Festiwalu Biegowego odbył się w Krynicy Bieg Małopolski na dystansie 600 m dziewcząt i chłopców. Rewelacyjnie w biegu zaprezentowała się drużyna z naszej szkoły. W biegu dziewcząt  zwyciężyła Aneta Kolarz, a III miejsce zajęła Izabela Osyszko. W biegu chłopców na III miejscu uplasował się Kacper Sądel.

Nasza szkoła startowała również w imprezie towarzyszącej Festiwalowi, zawodach sportowych „Aktywna Polska”, które składały się z konkurencji: kręcenia hula-hop, rzutu na celność do tarczy (rodzaj darta), skakania przez skakankę, wykonywania „pompek”, przeciągania liny i sztafety 4×200 metrów. Czteroosobową reprezentację, która zajęła II miejsce we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych stanowili: Wiktoria Pers, Mateusz Grzyb, Jakub Machaj i Kacper Sądel.

Pełny skład reprezentacji II LO na Festiwalu Krynickim: Patrycja Ciuruś, Joanna Jajeśnica,  Aneta kolarz, Wioletta nalepka, Izabela Osyszko, Wiktoria Pers, Daria Policht, Patrycja Sechman, Mateusz Grzyb, Jakub Machaj i Kacper Sądel.

Opiekun:

Witold Jodłowski

Link do zdjęć

Administrator