Znani Absolwenci

Konrad Irzyk - instruktor karate

Portret, ruda kobieta z turkusowym kolczykiemJadwiga Grabarz - autorka wierszy zamieszczanych m.in. w Dzienniku Polskim, Portrecie, Poezji Dzisiaj, artPapierze, Cegle, Lamelli, Vis a Vis, Rzeczpospolitej Kulturalnej, Tygodniku Podhalańskim, Twórczości Ludowej, Arteriach, Kozirynku, Rzeczpospolitej Kulturalnej, Znaj. Laureatka wielu konkursów literackich. W 2008 roku wydano w Sulechowie jej arkusz poetycki, “Gaszenie do snu” jako Grand Prix ogólnopolskiego konkursu poetyckiego dla młodych autorów. Również w 2008 roku wydała tom poezji napisany z Aleksandrem Rozenfeldem, który ukazał się nakładem wydawnictwa Zysk. Beneficjentka stypendium za osiągnięcia literackie Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Jej wiersze w przekładzie ukazały się także w amerykańskiej i serbskiej prasie literackiej. Ukończyła filologię angielską oraz stosunki międzynarodowe. Ukończyła również studia przekładoznawcze w Krakowie. Z zawodu nauczyciel języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie. W 2016 roku ukazał się jej tom „Dzikie stworzenia” nakładem krakowskiego wydawnictwa Eperons-Ostrogi.  
Mężczyzna grający na saksofonieWojciech Zwierniak - ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej, pracuje w zawodzie ucząc w szkole muzycznej, prowadzi Orkiestrę Baczków oraz angażuje się w różne projekty jak np. Szagran Swingin' Orchestra, Jazzowa Orkiestra Symfoniczna, Zespół EKG, Red Blop Quintet. Oprócz gry na saksofonie zajmuje się również pisaniem i aranżowaniem muzyki. "II LO dało mi możliwości, abym mógł rozwijać swoje zainteresowania.. Dzięki nietuzinkowemu podejściu do szeroko rozumianej edukacji, szkoła pozwoliła mi uzyskać tak potrzebne dziś wykształcenie i wiedzę, nie tłumiąc moich pasji muzycznych. Poprzez różnego rodzaju warsztaty oraz przedstawienia artystyczne II LO pobudzało nas - uczniów do kreatywności - bardzo ważnego elementu w każdej pracy zawodowej. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt do dziś. Gdybym miał wybrać szkołę średnią jeszcze raz to z pewnością było by to II LO:) Nie ma lepszego od Orła Białego:)"  
Kucający mężczyzna, trzyma kamerę w prawej ręceMichał Kołdras - z wykształcenia jest politologiem - specjalistą od marketingu politycznego, a z zawodu i zamiłowania filmowcem. Od 2012 roku prowadzi firmę Kino amatorskie.pl, która zajmuje się produkcją filmową i warsztatami filmowymi dla dzieci i młodzieży.          
Popiersie, uśmiechnięta blondynka w pomarańczowej koszulceUrszula Węgrzyn -  założycielka szkoły tańca dance 4you oraz spółki dance&fitness house w Bochni. Ukończyła studia wyższe na kierunku geografia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada klasę mistrzowską ,,A'' w tańcu towarzyskim, szkoliła się u Brayana Watson USA, Sergeya Surkov ROSJA, Arkadiusza Pavlovic, Mariusza i Beaty Grzejszczak, Joanny Leunis i Michała Malitowski USA, Piotra Jagielskiego. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w LONDYNIE, LOS ANGELES, WARSZAWIE - W STUDIO TAŃCA EGURROLA. Organizatorka wielu spektakli tanecznych : królewna Śnieżka, królowa lodu, Kopciuszek organizatorka 10 maratonów zumby w Bochni na cele charytatywne. Posiada uprawnienia jako nauczyciel tańca sportowego, instruktor fitness, zumby, nauczyciel tańca towarzyskiego ukończony w Egurrola Dance Studio, instruktor sportu.  
Popiersie, kobieta z założonymi rękami, patrzy w obiektyw, w granatowej marynarceMałgorzata Andryańska - Radca Prawny, założycielka Kancelarii Radcy Prawnego w Krakowie, absolwentka studiów prawniczych Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Może pochwalić się wieloletnim, bogatym doświadczeniem w zakresie Compliance (Zdogności) w jednej z największych grup finansowych na świecie, doradzając również w ramach globalnych i europejskich projektów dotyczących m.in. ochrony danych osobowych, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, wprowadzaniem polityk przeciw-korupcyjnych, a także anty-mobbingowych. Promotorka krakowskich projektów dotyczących rozwoju osobistego kobiet, tolerancji i antydyskryminacji.  
Mężczyzna w stroju karate, z czarnym pasem, stoi z założonymi rękamiKonrad Irzyk - instruktor karate. Jego przygoda z treningami zaczęła się w 2006 roku. W 2014 roku zdał egzamin na czarny pas. W tym samym czasie został nominowany do ścisłej kadry narodowej PZKT. W 2016 roku zdał kurs instruktorski otrzymując tytuł ”Dyplomowanego Instruktora Polskiego Związku Karate Tradycyjnego”. Ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Bochni. Obecnie jest studentem. Od kilkunastu lat reprezentuje AKT Niepołomice-Kraków i zdobywa medale na mistrzostwach Polski, Europy i świata. Posiada kilka sekcji treningowych, a swoją pasją, stara się zarażać młodsze pokolenia. Najważniejsze osiągnięcia: – złoty medal w kata drużynowym podczas Mistrzostw Świata, Kanada 2018 – brązowy medal w kata indywidualnym podczas Mistrzostw Świata, Kanada 2018 – srebrny medal Mistrzostw Polski (kata druż.), Opole 2018 – złoty medal Mistrzostw Europy (kata druż.), Rumunia 2017 – brązowy medal Mistrzostw Europy (fukugo), Rumunia 2017 – srebrny medal Mistrzostw Świata w Karate Fudokan (kumite druż.), Rumunia 2017 – brązowy medal Pucharu Świata KWF na Malcie (kata druż.), Malta 2017 – złoty medal w kata drużynowym podczas Klubowych Mistrzostw Europy, Lublin 2017 – złoty medalista w kata drużynowym podczas mistrzostw świata, Kraków 2016 – mistrz Europy w kata drużynowym, Wilno 2015 – mistrz świata w kata drużynowym, Genewa 2014  
Galeria zdjęć

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.