HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW W R. SZK. 2023/2024
Nazwisko i imię |
termin |
Brala Elżbieta |
wtorek 15.00-16.00 |
Czajer Beata |
wtorek 17.40 - 18.10 i środa 11.45 - 12.15 |
Czajkowska Ewa |
poniedziałek 12.40 - 13.15 oraz wtorek 8.20 - 9.00 |
Czekaj Katarzyna |
poniedziałek 8.20 - 9.05 |
Duda Monika |
wtorek 7.00-7.30 środa 7.00-7.30 |
Dziedzic Anna |
środa 10.00 - 11.00 |
Gawęda Marian |
piątek 9.15 - 10.15 |
Jodłowski Witold |
środa 14.00-15.00 |
Juszczyk Joanna |
czwartek 17.40- 18.10, wtorek 11.45- 12.15 |
Kliś Joanna |
poniedziałek 11.00 - 11.30, środa 12.45 - 13.15 |
Kołacz Agnieszka |
wtorek 15.50 - 16.50 |
Kołodziej Beata |
środa 7.40-8.10 środa 10.55 - 11.25 |
Krakowska Barbara |
wtorek 12.00 - 12.45 |
Krakowska Katarzyna |
wtorek 13.25 - 14.10 |
Krawczyk Magdalena |
wtorek 8.10 - 9.10 |
Kruczek-Kozioł Katarzyna |
wtorek 14.15-14.45, wtorek 16.00-16.30 |
Krzyżak Małgorzata |
piątek 10.05-10.50 |
ks. Ryndak Piotr |
poniedziałek 11.00 - 11.30, wtorek 12.40 - 13.10 |
Kubas-Ćwierz Aneta |
poniedziałek 10.55-11.55 |
Kukla Anna |
poniedziałek 13.30 - 14.00 czwartek 10.05 - 10.35 |
Leśniak Agnieszka |
wtorek 8.10 - 9.10 |
Ligęza Katarzyna |
piątek 17. 40-18.10 sala 26 |
Łabuda Izabela |
środa 7.30-8.00 s 222 środa 15.15-15.45 |
Maj Grzegorz |
czwartek 12.30-13.00 |
Majcher Ewa |
czwartek 7.30-8.30 |
Matras Katarzyna |
poniedziałek 10.55 - 11.40 |
Mazur-Zagórska Elżbieta |
piątek 9.10-9.55 |
Mierzwińska Edyta |
wtorek 16.30-17.30 |
Motak Bernadeta |
poniedziałek 12.00- 13.00 |
Noskowiak Jerzy |
wtorek 14.15 - 14.45, piątek 12.00 - 12.30 |
Noskowiak Karolina |
poniedziałek 16.45-17.15, czwartek 12.40-13.15 |
Nowak Jacek |
poniedziałek 16.50-17.20, piątek 14.15-14.45 |
Pers Wiktoria |
środa 10.50-11.50 |
Piechnik Antonina |
piątek 7.20- 8.20 |
Pietras Anna |
piątek 17.35-18.35 (sala 08) |
Rąpała Piotr |
środa 9:55 -10:50 |
Różyńska Agnieszka |
wtorek 12.00-12.30, środa 10.05-10.35 |
Rydz Mirosław |
poniedziałek 18.25-18.55 |
Sarlej-Bieżychudek Katarzyna |
wtorek 14.30-15.00, piątek 11.45-12.15 |
Serafin Anna |
poniedziałek 12.30- 13.00, środa 11.00- 11.30 |
Serafin Dawid |
wtorek 12.35-13.35 |
Sikorska Edyta |
czwartek 10.40-11.40 |
Tomczyk Teresa |
czwartek 9.55-10.55 |
Waśniowska Małgorzata |
środa 15.00 - 16.00 |
Wełna Natalia |
poniedziałek 15.50 - 16.20, środa 15.50 - 16.20 |
Włudyka Maria |
środa 7.30-8.30 |
Wnęk-Studzińska Paulina |
czwartek 11.45-12.15 i 14.15- 14.45 |
Wojtoń Agnieszka |
wtorek 9.10 - 9.40 |
Wolicka Małgorzata |
poniedziałek 17.00 - 17.30 czwartek 18.00 - 18.30 |
Zagata Aneta |
wtorek 15.00 - 16.00 |
Zagórska Elżbieta |
wtorek 9.00 - 10.00 |
Zagórski Miron |
środa 8.20-9.05 |
Zwierniak Cezary |
wtorek 13.25-14.10 |
Zwierniak Joanna |
czwartek 10.50- 11.50 |
„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.
Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.